reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>

 

Witamy na stronie www.kopalniagier.pl

Kopalnia gier to jeden z nielicznych serwisów w Polsce, który umożliwia zapisanie swojego wyniku w każdej grze. Dzięki wynikom uzyskiwanym w grach, możemy rywalizować z innymi graczami. Za miejsca uzyskane w grach otrzymujemy punkty. Liczba zdobytych punktów zależy od miejsca, które zajmujemy w danej grze. Punkty zdobywamy za miesca od 1 do 50 ! Punktacja przedstawia się następująco:

Miejsce[1]    =    50 punktów

Miejsce[2]    =    49 punktów

Miejsce[3]    =    48 punktów

Miejsce[4]    =    47 punktów

itd...

itd...

itd...

Miejsce[49]    =    2 punkty

Miejsce[50]    =    1 punkt


 

 

puchar

 

 

By móc zapisać swój wynik, należy się zarejestrować. By to uczynić kliknij tutaj. Na podany podczas rejestracji adres e-mail przyjdzie wiadomość. W otrzymanej wiadomości, należy kliknąć na link, który aktywuje konto. Od tego momentu można grać we wszystkie gry dla dzieci, które są dostępne na stronie.

Po zalogowaniu każdy użytkownik może sobie wybrać 100 ulubionych gier w serwisie. Pod każdą grą jest napis "Dodaj grę do ulubionych". Po kliknięciu w ten napis, będziesz miał możliwość szybkiego uruchomienia danej gry, bez potrzeby jej szukania w różnych kategoriach. Dostęp do ulubionych gier uzyskasz wchodząc w "Moje Gry". Jeśli znudzi nam się dana gra, będziemy mogli w każdej chwili usunąć tę grę ze swoich ulubionych gier i zastąpić tą grę inną. By to uczynić, należy kliknąć w napis "Usun grę z ulubionych", znajdujący się pod tą grą.

 

Na stronie wprowadzono Turnieje Łączone !

Turnieje te składają się z kilku gier. Miejsca osiągane w danych grach są punktowane wg. schematu podanego wyżej. Turniej wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów we wszystkich grach. Należy pamiętać, że wyniki uzyskane wcześniej w danej grze(przed uruchomieniem turnieju), NIE są brane pod uwagę. Ponadto czasem będzie aktywny limit ilości zapisanych wyników w danej grze przez gracza, np. limit ustawiony na 5 oznacza, że będzie można 5 razy zapisać swój wynik w każdej grze (5 razy poprawić wynik, gdyż słabsze wyniki uzyskane później nie są zapisywane). Wynik poprawiony 6-sty raz nie będzie już zliczany do tej gry ! Limity będą widoczne nad oknem z grą, tak by każdy widział, ile prób poprawy wyniku mu zostało.

 

PS. Pamiętaj, Admin ma zawsze rację

 

DODANO:

Jeśli po skończonej grze wyskakuje okienko z taką informacją:

, wówczas nawet po wpisaniu swojego loginu i kliknięciu w SUBMIT SCORE, GRA NIE ZAPISZE WYNIKU. WÓWCZAS NALEŻY URUCHOMIĆ DANĄ GRĘ OD NOWA POPRZEZ ODŚWIEŻENIE STRONY W PRZEGLĄDARCE. KLIKNIĘCIE PLAY AGAIN W SAMEJ GRZE NIE POMOŻE !

Komentarze 

 
+1 #7 KaRoL!Nka 2009-11-21 14:56
teraz juz wiem ze trzeba tak robic, ale na ogol wlasnie najwyzszy wynik mam ten pierwszy...tm ktorego nie zapisuje...:)
Cytować
 
 
0 #6 Raq 2009-11-20 19:26
to moze ja wyjasnie.....są wproawdzone gry "mochi"....zazwyczaj trzeba takie gry włączyć 2 razy....by dobrze wynik zapisalo....za pierwszym razem....moze nie zalapac ze jestesmy zalogowani i stad...na ko0ncu gry kaze podac nicka....jak sie tak pojawi...to nie zapisze.....trzeba kliknac odswiez strone w przegladarce lub p[o prostu wlaczyc gre jeszcze raz.....TYLKO NIE PRZEZ PLAY AGAIN w grze bo strona z grą nie zostanie odświeżona i znowu nie zapisze !
Cytować
 
 
+2 #5 KaRoL!Nka 2009-11-19 00:01
stronka moze i super, ale ja jestem lekko wsciekla...wielu gier mi nie zapisuje, przec co tez wiele rekordow poszlo w las... :cry:
Cytować
 
 
+1 #4 L_Mati 2009-11-15 16:23
Super stronka!
Zapraszam do gry

Air Borne Virus
I inne gry!Myślę ,że będziemy się dobrze bawili!
Cytować
 
 
-1 #3 robsonxd 2009-11-14 13:08
Spoko :D tylko ja na niektorych kopach nie moge gier szukac ;) ale tak to sponio
Cytować
 
 
+2 #2 oola10 2009-11-06 14:44
Taa... Zgadzam się, supcio stronka ;)
Cytować
 
 
+6 #1 RAFI69 2009-11-02 21:56
Super stronka-Świetne gierki-polecam.Rafi69
Cytować
 

Dodaj komentarz

Nie zgadzamy się na zamieszczanie treści, które są sprzeczne z prawem, nawołują do segregacji rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, zawierają treści pornograficzne, nieetyczne albo niemoralne. Nie zgadzamy się też na teksty zawierające reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron, które uznajemy za konkurencyjne lub działające na niekorzyść naszej strony internetowej i członków grupy.
Wpisy naruszające te zasady będą usuwane, a w przypadku powtarzania tego rodzaju działań będą blokowane konta użytkowników.
Wszystkie powyższe reguły dotyczą również wpisów na czacie !

Kod antysapmowy
Odśwież

gry 1