reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI Nowe Gry
Nowe Gry
Castle - Ogrodzieniec
Kolejna świetnie wykonana gra puzzle, w której tym razem do ułożenia mamy bardzo efektowne zdjęcie zamku. Oczywiście czas jest odliczany, a jeżeli uda nam się szybko ułożyć układankę, mamy szansę znaleźć się na liście internetowych mistrzów. 48 elementów to niewiele, a satysfakcja gwarantowana. Sterowanie myszką.
17894
Rekord: 30087200
Prowadzi: aguchaa20
[Wyniki]
On A Trail
Bardzo ładnie wykonana gra puzzle, w której musicie układać jak najszybciej określone widoki. Elementów jest 48, więc stosunkowo niewiele - musicie się skoncentrować i umieścić każdego puzzla w odpowiednim miejscu. Oczywiście im szybciej to zrobicie, tym lepiej dla waszego wyniku. Sterowanie myszką.
13751
Rekord: 12786400
Prowadzi: aguchaa20
[Wyniki]
Rectangles
Trudna gra, która zmusi was do wytężenia wzroku i wielkiej koncentracji. Na każdym kolejnym poziomie wasze zadanie jest proste - musicie w określonym czasie usunąć wszystkie figury, klikając na nie w kolejności od największych do najmniejszych. Musicie to robić "na oko", co wcale nie jest łatwe. Sterowanie myszką.
13753
Rekord: 1900
Prowadzi: Petronela
[Wyniki]
Ectomobile Adventures: Manhattan Mayhem
Potwory zalęgły się w mieście i koniecznie trzeba zrobić z nimi porządek, by nie atakowały ludzi na ulicach. Wsiadacie więc do specjalnego anty-potwornego wozu i strzelacie do tych przerażających stworów. Gra na zasadach shootera - jedziecie w prawą stronę, strzelacie i unikacie ataków. Sterowanie strzałkami, strzelanie spacją.
33488
Rekord: 43200
Prowadzi: lobo327
[Wyniki]
Jigsaw: Pontoon Lake
Kto z nas nie chciałby wybrać się w piękną pogodę nad niemal opustoszałe jezioro, gdzie można robić wszystko? W tej grze macie możliwość ułożenia z rozsypanki zdjęcia, przedstawiającego takie właśnie spokojne jezioro. Niech to będzie motywacja do posegregowania całej masy elementów. Sterowanie myszką.
13517
Rekord: 20101
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
Jigsaw: Gazing Monkey
Bohaterką tej gry jest śliczna małpa, której wizerunek musicie odtworzyć z rozsypanki. Jak to zwykle bywa w przypadku gier od Jigsaw - elementów jest bardzo dużo, a wy możecie posiłkować się jedynie całym obrazkiem. Dwa tryby gry - trudniejszy na czas i relaksujący, bez zegara. Sterujecie za pomocą myszki.
13001
Rekord: 10200
Prowadzi: lobo327
[Wyniki]
Color Challenge
Znakomita gra logiczna, która choć nie poraża poziomem graficznym, to jest niezwykle wciągająca. Waszym zadaniem jest zmienianie kolorów pionków poprzez zamianę dwóch znajdujących się na sąsiadujących polach. Musicie uczynić tak, aby jeden kolor występował w pionie i poziomie planszy. Sterowanie myszką.
33580
Rekord: 186597
Prowadzi: ja_wiem
[Wyniki]
Flicking Soccer by FlashGamesFan.com
Znakomita zabawa, w której toczycie dość nietypowe mecze piłkarskie. Waszym zadaniem jest klikanie na zawodników znajdujących się na kapslach i wybór kierunku oraz siły ich uderzenia. Komputer również ma swoje ruchy, więc starajcie się wykorzystać własne na strzelenie bramki. Sterujecie za pomocą myszki.
28406
Rekord: 3310
Prowadzi: Mufas
[Wyniki]
MultitaskGame
Niezwykle trudny Arkanoid - w takiego na pewno jeszcze nie graliście. Waszym zadaniem jest odbijanie kulki w celu niszczenia kolorowych klocków znajdujących się na górze, po obu stronach ekranu. Dodatkową bronią są pociski, które możecie wystrzeliwać za pomocą lewego przycisku myszy. Sterujecie strzałkami oraz myszką.
18679
Rekord: 39096
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Missile Gunner
Pociski bombardują waszą ziemię, ale na szczęście nie macie się czego obawiać. Jesteście bowiem wyposażeni w naprawdę potężną broń, którą niszczycie wrogie rakiety. Jedyne co musicie robić to dobrze wycelować i trafić. Celujecie za pomocą myszki, natomiast pocisk wypuszczacie jej lewym przyciskiem.
17153
Rekord: 17577200
Prowadzi: JamTuJest
[Wyniki]
 

Wybierz inną kategorię