reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY AKCJI
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Zombie Outbreak 2
Bardzo mroczny, przerażający horror, w którym musimy bronić się przed hordami nacierających na nas zombie. Na początku bierzemy broń białą, ale z czasem zaopatrujemy się w coraz to lepsze narzędzia do walki ze stworami. Wyczyśćcie miasto z niebezpiecznych umarlaków. Sterowanie A, W, S, D, bieg SHIFT, rozglądanie się i atak myszką.
14621
Rekord: 105810
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Awake...
Zombie po raz kolejny dają się we znaki i są żądne krwi bardziej niż zwykle. Wy sterujecie pewnym nieszczęśnikiem, który znalazł się w miejscu największego natężenia krwiopijców. Najpierw gołymi rękami, a potem coraz lepszymi giwerami niszczcie tę zarazę. Sterujecie A, W, S, D, zaś celujecie i atakujecie myszką.
7096
Rekord: 3515
Prowadzi: Taekwondo
[Wyniki]
Meteor Shower
Połączenie gry akcji i gry zręcznościowej. Jeżeli marzyliście kiedyś o tym, aby być bohaterami planety i uratować ją przed kataklizmem, teraz macie ku temu okazję. Sterujecie specjalną bronią i celujecie w kierunku meteorytów, niszcząc jednego za drugim. Nie możecie dopuścić, by uderzały w miasto. Sterowanie myszką.
4000
Rekord: 41624
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
Jungle Rampage
Oto bardzo ciekawa gra akcji, w której sterujecie pewnym blond komandosem z potężnym działem. Jego zadaniem jest powstrzymanie przeciwników, spadających na spadochronach z nieba. Strzelacie do nich za pomocą lewego przycisku myszy. Z czasem robi się coraz trudniej, więc bądźcie szybcy. Sterowanie myszką.
5899
Rekord: 329000
Prowadzi: magdalenkaw
[Wyniki]
PK chinese
Znakomita gra, utrzymana w konwencji japońskich gier RPG, z oszałamiającą grafiką, świetną muzyką i dynamiczną akcją. Musimy stanąć w niej do walki z potężnym smokiem, którego oczywiście musimy zabić. Sterujemy pewną wojowniczką, która ma do pomocy swoich wiernych kompanów. Sterujemy strzałkami, skaczemy spacją, a atakujemy shiftem.
6091
Rekord: 2582
Prowadzi: Janeczekk
[Wyniki]
Copter Combat
Sterowaliście kiedyś śmigłowcem, wyposażonym w rakiety i mającym za zadanie zniszczyć wszystkich wrogów? Jeżeli nawet, to i tak zagrajcie w tę bardzo rozbudowaną grę z całą masą poziomów. naszym celem jest zrzucanie bomb i zbieranie różnego rodzaju bonusów. Sterujemy tylko klawiaturą lub klawiaturą i myszką.
5018
Brak wyników dla tej gry
Zombie Trapper
Bardzo dobra gra akcji, w której wcielamy się w odważnego policjanta. Naszym zadaniem jest likwidowanie na każdej planszy plagi zombie, która zaatakowała miasto. Musimy wyeliminować wszystkich przedstawicieli żywych trupów, a także zbierać bonusy jakie po sobie pozostawili. Sterujemy A, W, S, D lub strzałkami, strzelamy Z, zaś klawiaturą numeryczną zbieramy broń.
11881
Rekord: 11406300
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Run Away 2
Bardzo udana gra akcji, w której dzieje się naprawdę dużo. Musimy wykazać się nie tylko znakomitym panowaniem nad bronią, ale również np. prowadzeniem auta. Naszym pierwszym zadaniem jest zaparkowanie samochodu i kupno broni oraz rozprawienie się z kilkoma wrogimi typkami. Sterowanie strzałkami, strzelanie myszką.
26916
Rekord: 50750
Prowadzi: marad
[Wyniki]
Balls
Zniszcz jak najwiecej kulek! Pamietaj ze zniszczenie dokonuje sie tylko przy zetknieciu kulki mrugajacej ze zwykla tego samego koloru
16847
Rekord: 50570
Prowadzi: gochah
[Wyniki]
Zemsta gwiazd
Zniszcz jak najwiecej nadlatujacych asteroid i uratuj swoja gwiazde. Do wyboru 4 rozne gwiazdy
9429
Rekord: 19892700
Prowadzi: nikani
[Wyniki]
 

Strona 1 z 9

Wybierz inną kategorię