reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY DLA DZIECI
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Dibblez Factory
Oto macie do czynienia z niezwykle wciągającą grą, która na pewno przypadnie wam do gustu. Na planszy znajduje się cała masa kolorowych twarzyczek, które wy musicie łączyć ze sobą. Tzn. przesuwacie je tak, aby obok siebie znalazły się trzy takie same (w pionie lub poziomie). Usuwajcie je z planszy, sterując myszką.
128078
Rekord: 142005
Prowadzi: jg49
[Wyniki]
Bomb Them!
Bardzo kolorowa gra, w której jednak będziecie musieli trochę myśleć. Waszym zadaniem jest zrzucanie bomb po to, aby wyrzucić głowy różnych ptaków z planszy. Samolot leci w jedną stronę, więc musicie działać szybko i decydować gdzie zrzucić, by było to jak najbardziej skuteczne. Sterowanie lewym przyciskiem myszy.
41754
Rekord: 10000
Prowadzi: Mufas
[Wyniki]
Donatello's Pizza
Pizza to przepyszne danie prosto ze słonecznych Włoch, które na pewno kosztujecie ze smakiem. W tej grze nie będziecie jej jednak jeść, ale tworzyć. Otrzymujecie różne zamówienia, a waszym zadaniem jest klikać na składniki w odpowiedniej kolejności. Pomagają wam strzałki, ale musicie działać szybko, bo czas ucieka. Sterowanie myszką.
8274
Brak wyników dla tej gry
Bubbletacular
Różowe bąbelki są bardzo niesforne i my musimy zaradzić coś na ich ucieczki. Wznoszą się w górę, a my nie możemy dopuścić, aby wyleciały poza ekran. Za pomocą lewego przycisku myszy chwytamy jeden z nich i najeżdżamy na inne, a następnie staramy się, aby pękły. Wygramy, gdy uzupełnimy wskaźnik po prawej.
9667
Rekord: 524950
Prowadzi: hary04
[Wyniki]
ODDBALL BLAST
Prosta, przyjemna gra, w której sterujecie bardzo dziwnym niebieskim pojazdem. Strzela on cały czas małymi pociskami, które detronizują czarne bomby. Musicie omijać je i niszczyć, dzięki czemu będziecie zdobywać punkty. Uwaga na życia, bo po każdym kontakcie z bombą tracicie jedno. Sterowanie myszką.
6973
Rekord: 2548
Prowadzi: janosze
[Wyniki]
Fuzzy Things: F-Runner
Znakomita, dynamiczna i bardzo ładnie wykonana gra, w której sterujecie małym liskiem. Jego zadaniem jest pokonanie jak największego dystansu i zebranie jak największej liczby punktów. Zyskujecie je za zbieranie różnego rodzaju bonusów na mapie, natomiast omijacie bomby, które niszczą wasze zdrowie. Sterowanie strzałkami.
8652
Rekord: 269675
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
JumpingGoldFish
Złota rybka, która jest bohaterką tej gry, ma dosyć siedzenia w wodzie i chce odetchnąć świeżym powietrzem. Waszym zadaniem jest pomóc jej w tym. Najpierw nakierowujecie ją za pomocą myszki w miejsce, z którego ma zacząć, a następnie skaczecie lewym przyciskiem myszy i staracie się wzlecieć po gwiazdkach jak najwyżej.
11569
Rekord: 1200550
Prowadzi: kawa
[Wyniki]
iWhale
Wielki wieloryb płynie sobie po morzach i oceanach, ale jego problemem są wystające z wody lodowce. Waszym zadaniem jest przeskakiwać nad nimi i osiągnąć jak najlepszy wynik punktowy - za jedną pokonaną górkę macie jeden punkt. Sterujcie za pomocą myszki i nie dajcie się rozbić sympatycznemu wielorybowi.
9109
Rekord: 63
Prowadzi: Menn
[Wyniki]
Cloudie
Wzlećcie w przestworza i stańcie się tym, czym jeszcze nigdy nie mieliście okazji być. Sterujcie białą chmurką i osiągnijcie jak najdalszy dystans. Nie będzie to łatwe, bowiem na waszej drodze stają czarne, złowrogie chmury, na które nie możecie się natknąć. Sterujcie myszką i pobijajcie kolejne rekordy!
5561
Rekord: 138008
Prowadzi: JamTuJest
[Wyniki]
Steampack
Odrzutowy plecak to urządzenie, które chyba każdy z nas chciałby mieć - można wtedy latać gdzie się chce i na jakiej wysokości. W tej grze sterujemy pewnym mężczyzną z takim właśnie plecakiem, a naszym zadaniem jest dolecieć do czerwonego serduszka, zbierając po drodze drogocenne monety. Sterowanie myszką.
7481
Rekord: 50500
Prowadzi: HIENA
[Wyniki]
 

Strona 1 z 45

Wybierz inną kategorię