reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY HAZARDOWE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Golf Solitaire Pro
Ciekawe połączenie golfa i pasjansa. W tej grze waszym zadaniem jest nie celowanie do dołka, ale usuwanie wszystkich kart znajdujących się na planszy. Aby tak się stało, musicie wybierać karty o jeden wyższą i niższą na przemian. Jak w Solitaire na Windowsa, ale z ładniejszą grafiką. Sterowanie myszką.
160020
Rekord: 5789850
Prowadzi: jony25
[Wyniki]
Tiki Slots
Hazardowa gra, która przenosi nas na Hawaje. Gramy tam w jednorękiego bandytę i staramy się wygrać jak najwięcej pieniędzy. Obstawiamy kwotę u doły ekranu, a następnie klikamy SPIN lub MAX SPIN i modlimy się, aby w jednej linii znalazły się takie same hawajskie atrybuty. Sterujecie za pomocą myszki.
14675
Rekord: 105060
Prowadzi: arekgorazda
[Wyniki]
CardsCraze
Połączenie gry hazardowej i logicznej, w której mamy do czynienia z kartami z wizerunkami zwierząt. Jak w każdej tego typu grze, naszym zadaniem będzie zdobycie jak najlepszych kart i usunięcie ich ze stołu, poprzez klikanie na nie. Zdobądźmy jak najwięcej punktów i zostańmy królami zwierzęcego kasyna! Sterowanie myszką.
48206
Rekord: 22964
Prowadzi: magdalenkaw
[Wyniki]
Horse Racing Steeplechase
Hazardowo-zręcznościowa gra, w której nie tylko stawiamy na danego konia, ale również sami bierzemy udział w gonitwie. Biegniemy za pomocą lewego przycisku myszy, skaczemy CTRL, a innymi strzałkami zatrzymujemy konia, odpoczywając. Czy uda nam się wygrać i zdobyć pieniądze swojego życia? Nie będzie to łatwe...
5703
Rekord: 600
Prowadzi: grażyna1
[Wyniki]
Texas Hold'em by FlashGamesFan.com
Jeżeli macie wielką ochotę zagrać sobie w pokera, a niestety nie macie aktualnie z kim, ta gra na pewno was zadowoli. Jest to wersja online, w której zmierzycie się z innymi graczami (oczywiście o ile będą oni dostępni). Zasad chyba tłumaczyć nie trzeba - waszym celem jest zgarnięcie dużych pieniędzy. Sterowanie myszką.
11929
Rekord: 8944920
Prowadzi: robi
[Wyniki]
Casino Slot Machine
Jednoręki bandyta to pewien specyficzny pan, który w kasynach i barach na całym świecie ograbia ludzi z drobnych. W tej grze mamy okazję go poznać - jest to maszyna, do której wrzucamy monetę, z nadzieją, że wygramy ich nieco więcej. Klikamy na START i modlimy się, aby kombinacja owoców na planszach była dla nas jak najlepsza. Sterowanie myszką.
15848
Rekord: 7850
Prowadzi: janosze
[Wyniki]
Dice Challenge
Znacie grę w kości? jeżeli tak, na pewno skusicie się i zagracie w tę grę online. naszym zadaniem jest wciskanie przycisku ROLL, czyli rzut i osiąganie jak najlepszych kombinacji. Nie musimy znać zasad, bo po każdy rzucie gra proponuje nam kombinacje, które wybieramy i dzięki którym zdobędziemy być może pieniądze. Sterowanie myszką.
46518
Rekord: 36300
Prowadzi: magdalenkaw
[Wyniki]
Jacks
Poker to chyba najbardziej popularna gra karciana na świecie, przez którą tysiące osób doprowadziły się do bankructwa. Także w tej grze masz okazję sprawdzić swoje umiejętności - na samym początku stawiasz pieniądze, a już za chwilę mierzysz się z innymi. Zasad pokera chyba tłumaczyć nie trzeba? Sterowanie myszką.
8629
Rekord: 23600
Prowadzi: nektarynka
[Wyniki]
Race To 21
Blackjack jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych. W tej grze mamy okazję sprawdzić się w popularne "oczko" i stanąć do rywalizacji z czasem (lub wybrać tryb bez limitu). Naszym zadaniem jest klikanie na jedną z czterech kolumn i wrzucanie tam kart. Wartość kart musi wynieść 21. Sterowanie myszką.
12587
Rekord: 5590
Prowadzi: YUNIOREK
[Wyniki]
Silly Slots
Jednoręki bandyta to postać, która doprowadziła wielu hazardzistów do bankructwa. Dzięki tej grze mamy okazję zagrać o wirtualne pieniądze i wzbogacić się na naszym komputerze. Stawiamy określoną kwotę pieniędzy, klikamy na SPIN i czekamy. Możemy zakreślać różne kombinację, a cel to takie same obiekty w każdym oknie. Sterowanie myszką.
25406
Rekord: 1327070
Prowadzi: jg49
[Wyniki]
 

Strona 1 z 4

Wybierz inną kategorię