reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY KLASYCZNE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Rock Rush: Undervaults
Znakomita gra, która swoim klimatem powraca o kilka dekad wstecz. Nasz bohater ma jeden cel - zebrać wszystkie diamenty znajdujące się na planszy. Problemem są znajdujące się tam głazy, na które musimy uważać, aby nie spadły nam na głowę. Kopiemy, zbieramy skarby i odnajdujemy wyjście. Sterowanie strzałkami.
9923
Rekord: 15155
Prowadzi: ursulalub73
[Wyniki]
Asteroid Escape
Wykonana w bardzo oldshoolowym stylu gra, która na pewno spodoba się fanom starych gier. Musicie tutaj przejąć kontrolę nad statkiem kosmicznym, który musi wydostać się z niebezpiecznej przestrzeni. Na każdym poziomem uciekacie przed rosnącym poziomem lawy i uważacie, aby nie uderzyć w przeszkody. Sterowanie A, W, S, D.
5562
Rekord: 294583
Prowadzi: kolka
[Wyniki]
Fleet Defender
Bardzo dobre nawiązanie do klasycznych kosmicznych shooterów, takich jak Galaxian. Waszym zadaniem w tej grze jest wcielić się pilota statku kosmicznego, który musi zniszczyć wszystkie wrogie pojazdy znajdujące się na planszy. One również do was strzelają, więc musicie być czujni. Sterowanie strzałkami, Z i X,
7389
Rekord: 232150
Prowadzi: kolobrzeg87
[Wyniki]
PaCcOmAn
Bardzo nietypowa odmiana popularnego Pacmana, w której sterujecie żółtym przyjacielem i zjadacie czerwone kulki oraz liczne bonusy rozmieszczone na planszy. Musicie natomiast uciekać przed goniącymi was... twarzami, które pozbawiają was życia. Zdobywajcie punkty i przechodźcie kolejne poziomy. Sterowanie strzałkami.
9042
Rekord: 11440
Prowadzi: Menn
[Wyniki]
Simple Snake
Oto słynny wężyk we własnej osobie. Jest to nieco odnowiona wersja, która wciąż nie pozwala odejść szybko od monitora. Waszym zadaniem będzie prowadzić długiego przyjaciela i najeżdżać na kulki, dzięki czemu staje się on większy. Uważajcie, aby nie uderzyć w bandę lub we własny ogon - to kończy się porażką. Sterowanie strzałkami.
8972
Rekord: 1940
Prowadzi: JOWISZ
[Wyniki]
Invasion of the Planet Snackers
Oto gra, która przypomni piękne czasy starszym graczom. Jeżeli znacie gry typu "Galaxian", teraz na pewno odżyją wam wspomnienia. Grafika na pewno nie poraża, ale przyjemność z gry jest ogromna - naszym celem jest niszczenie wrogich statków, sterując własnym pojazdem kosmicznym, zaopatrzonym w broń. Sterowanie myszką.
9370
Rekord: 550720
Prowadzi: magdalenkaw
[Wyniki]
Gyro
Na pewno większość z was kojarzy hity takie jak Galaxian czy Galaga. Ta gra jest bezpośrednim nawiązaniem - latamy statkiem kosmicznym i niszczymy wrogie pojazdy, który pojawią się na horyzoncie. Musimy uważać, bowiem one również do nas strzelają. Ile punktów jesteście w stanie zdobyć? Sterowanie myszką.
7224
Rekord: 64699
Prowadzi: dudek
[Wyniki]
Pixels Shooters Alpha
Ciężko przydzielić tę grę do konkretnej kategorii, bowiem jest to shooter utrzymany w bardzo klasycznych klimatach. Sterujemy "pikselowym" statkiem kosmicznym, a naszym zadaniem jest zniszczenie wszystkich strzelających do nas pikseli. Zbieramy przy okazji bonusy, które np. dodają nam mocy. Sterowanie strzałkami, strzelanie spacją.
10307
Rekord: 203545
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Retro Car Racing
Być może część z was pamięta przenośne gry, w których mogliśmy grać w takie hity jak Tetris i Arkanoid, a grafika składała się z czarnych kwadratów. Jedną z najciekawszych gier były wyścigi, w których musieliśmy mijać inne pojazdy, aby się nie rozbić. TO samo robimy w tej grze, zmieniając dowolnie prędkość. Sterowanie strzałkami.
8077
Rekord: 2566000
Prowadzi: nikani
[Wyniki]
Oh My Pinky Pinky
Pamiętacie słynnego "Węża", w którego cała masa osób zagrywała się na telefonach komórkowych? Tutaj mamy nawiązanie do tego hitu - sterujemy wężykiem i zbieramy pojawiające się na planszy owoce, dzięki czemu rośnie nasz ogon. Przy okazji omijamy wszelkie przeszkody i ściany, z którymi zetknięcie kończy się utratą życia. Sterowanie strzałkami.
8000
Rekord: 6061
Prowadzi: madzia
[Wyniki]
 

Strona 1 z 24

Wybierz inną kategorię