reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY LOGICZNE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Rectangles
Trudna gra, która zmusi was do wytężenia wzroku i wielkiej koncentracji. Na każdym kolejnym poziomie wasze zadanie jest proste - musicie w określonym czasie usunąć wszystkie figury, klikając na nie w kolejności od największych do najmniejszych. Musicie to robić "na oko", co wcale nie jest łatwe. Sterowanie myszką.
13969
Rekord: 1900
Prowadzi: Petronela
[Wyniki]
Color Challenge
Znakomita gra logiczna, która choć nie poraża poziomem graficznym, to jest niezwykle wciągająca. Waszym zadaniem jest zmienianie kolorów pionków poprzez zamianę dwóch znajdujących się na sąsiadujących polach. Musicie uczynić tak, aby jeden kolor występował w pionie i poziomie planszy. Sterowanie myszką.
33774
Rekord: 186597
Prowadzi: ja_wiem
[Wyniki]
甲骨文连连看
Gra choć z pozoru wydaje się łatwa, wcale taka nie jest. Niby zasady proste - dopasowywanie znaków w pary, ale kiedy ujrzycie chińskie bohomazy, pojawią się pewne schody. Waszym zadaniem jest usunąć wszystkie znaki z planszy, a w pary możecie dobierać tylko te, które w jakiś sposób ze sobą sąsiadują. Sterowanie myszką.
0
Brak wyników dla tej gry
Eggs
Doprawdy wciągająca, choć nie grzesząca oprawą graficzną gra logiczna, w której musicie w odpowiedni sposób przesuwać koszyk z pisankami po jajkach rozmieszczonych na planszy. Na jajkach znajduje się cyfra, która odpowiada liczbie ruchów, jakie można wykonać na danym polu. Cel - wyeliminować wszystkie. Sterowanie strzałkami.
11584
Rekord: 1934
Prowadzi: Kinia21
[Wyniki]
color similarity
Jak myślicie, czy jesteście w stanie dokładnie porównywać różne odcienie kolorów? Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe i przekonać się o tym możecie grając w tę grę. Na środku pokazany jest losowy kolor, a waszym zadaniem jest znaleźć odpowiadający mu odcień na planszy, za co zdobywacie (lub tracicie) punkty. Sterowanie myszką.
6719
Rekord: 5290
Prowadzi: jony25
[Wyniki]
Bug Buster
Logiczna gra z owadami w roli głównej i z zasadami, które prawdopodobnie są znane większości graczy. Waszym zadaniem jest w określonym czasie usunąć z planszy jak najwięcej owadów - dobieracie te takiego samego koloru w trójki (w pionie lub poziomie), przez co zyskujecie punkty. Sterowanie myszką.
263347
Rekord: 3062450
Prowadzi: jg49
[Wyniki]
Know your countries
Znakomita gra logiczno-edukacyjna, w której macie okazję wykazać się wiedzą geograficzną. Na ekranie pojawiają się kontury różnych państw, a waszym zadaniem jest wskazać prawidłową odpowiedź z czterech dostępnych. Starajcie się robić to jak najszybciej, bo czas leci, a wasz cel to jak najwięcej punktów. Sterowanie myszką.
10086
Rekord: 4285
Prowadzi: kawa
[Wyniki]
GemBubblez
Bardzo ładnie wykonana gra, która wciągnie was na długie godziny (o ile lubicie logiczną i zręcznościową rozgrywkę). Waszym celem jest dopasowywanie do siebie kolorowych kamieni - co najmniej trzy takie same obok siebie znikają z planszy, a wasz cel to usunąć z niej wszystkie. Sterowanie za pomocą myszki.
16849
Rekord: 11990
Prowadzi: Lajkonik
[Wyniki]
Land The Baby Safely
Bobas jest w wielkim niebezpieczeństwie i tylko wy możecie uratować go przed płomieniami. Usuwacie w odpowiedni sposób klocki znajdujące się na planszy tak, aby ten znalazł się w strefie bezpieczeństwa. Klikajcie na nie i nie pozwólcie, aby bobas wpadł do płomieni znajdujących się po bokach. Sterowanie myszką.
7641
Rekord: 58160
Prowadzi: janosze
[Wyniki]
Donuts & Streuselz
Przyjemna, kolorowa gra, w której waszym zadaniem będzie obracanie planszą tak, aby pączek dotarł do linii mety. Po drodze zbierajcie kolorowe punkty, które zwiększają liczbę waszych punktów. Pierwsze poziomy są proste, ale potem zaczynają się schody, a czas zaczyna być prawdziwym wrogiem. Sterowanie strzałkami.
3924
Brak wyników dla tej gry
 

Strona 1 z 31

Wybierz inną kategorię