reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY LOGICZNE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
2-3-4 Letter Words
Oto bardzo dobry sposób na wyszlifowanie swojego języka angielskiego. Waszym zadaniem jest układanie krótkich wyrazów półce w tym właśnie języku, z pojawiających się na górnej półce kostek z literkami. Jeżeli ułożycie dobre słowo, otrzymacie punkty. Jeżeli złe, zostaną wam one odjęte. Klocki przeciągacie myszką.
12412
Rekord: 869
Prowadzi: robertwr7
[Wyniki]
ButterFlyClix60
Znakomita, ładnie wykonana gra, w której musicie pomagać motylkom, wydostać się z pułapki. Znajdujecie grupkę trzech lub więcej owadów tego samego koloru znajdujących się obok siebie. W innym wypadku nie odlecą, a my nie zdobędziemy punktów. W określonym czasie osiągnijcie jak najlepszy wynik. Sterowanie myszką.
23273
Rekord: 887900
Prowadzi: tom80
[Wyniki]
marble swipe
Logiczno-zręcznościowa gra, w której musicie usuwać z planszy kolorowe lampki. Aby tak się stało, musicie za pomocą lewego przycisku myszy podświetlić co najmniej trzy takiego samego koloru, znajdujące się obok siebie. Im jest ich więcej, tym wy zdobywacie więcej punktów. Cel - osiągnąć jak najlepszy wynik. Sterowanie myszką.
12567
Rekord: 327600
Prowadzi: ja_wiem
[Wyniki]
Fyoozd
Naszym zadaniem jest zdobyć jak najwięcej punktów w przeciągu minuty. Aby tego dokonać za pomocą wiązki elektrycznej łączymy z sobą 2 lub 3 kulki tego samego koloru. Linia łącząca te same kolory może być przeprowadzona w pionie, poziomie oraz na skos. Aby uzyskać najlepszy wynik musimy zwracać uwagę na bonusy. Sterowanie myszką.
43011
Rekord: 84850
Prowadzi: Funiaa
[Wyniki]
Sunken Fortress
Staramy się odnaleźć ukryty skarb. Niestety aby do niego dotrzeć musimy rozwiązać czekające na nas zagadki. Przeszukując pokoje znajdziemy różne przedmioty, które ułatwią nam zadanie. W grze musimy być bardzo spostrzegawczy, ponieważ w najróżniejszych zakamarkach ukryte są poszlaki oraz wskazówki jak przejść do następnego pomieszczenia. Sterowanie myszką.
3674
Rekord: 983
Prowadzi: ANGEL_GIRL
[Wyniki]
Marching Zombies
Atak zombie. Aby pokonać wroga musimy dopasować do siebie co najmniej trzy te same obrazki. Możemy dokonać tego w poziomie oraz w pionie. Różne kombinacje dają odmienne efekty - np. dzięki mieczom możemy zadawać ciosy, a tarcza broni nas przed atakiem. Musimy szybko działać, ponieważ czas działa na naszą niekorzyść i zombie są coraz bliżej nas. Sterowanie myszką.
8459
Rekord: 35940
Prowadzi: jony25
[Wyniki]
Hexamania 2
W tej grze atakują nas kryształki różnych kolorów, które musimy zlikwidować. Układamy je w ten sposób, aby co najmniej trzy tego samego koloru znalazły się obok siebie. Kolory zmieniają się w zależności od tego jak je ustawimy, więc musimy stale zwracać na to uwagę, by nasz plan nie legł w gruzach. Sterujemy za pomocą myszki.
14773
Rekord: 77809
Prowadzi: nikani
[Wyniki]
Jumpless
Znakomita, bardzo ciekawie wykonana gra logiczna, która posiada elementy platformówki. Naszym zadaniem jest doprowadzenie małego kwadrata z buźką do końca planszy. Pomogą mu w tym inne kwadraty, którymi musimy sterować w odpowiedni sposób. Używajcie strzałek i starajcie się znaleźć sposób na przejście do kolejnych poziomów.
16573
Rekord: 29685
Prowadzi: HIENA
[Wyniki]
Usuwanie kapsułek
Usuwanie różnokolorowych kapsułek w wersji japońskiej. Podobnie jak w pierwotnej wersji, naszym zadaniem jest klikanie na skupiska kapsułek tego samego koloru. Kiedy te znikają, my otrzymujemy punkty, a także zwiększamy swoje szanse na usunięcie wszystkich, zanim wypadną z pojemnika. Sterowanie myszką.
16740
Rekord: 152030
Prowadzi: Lajkonik
[Wyniki]
Ghost chemist 2
Świetne połączenie gry logicznej i zręcznościowej. Naszym zadaniem będzie usuwanie kolorowych kapsułek wpadających do słoika. Uda nam się to, gdy będziemy klikać w kapsułki tego samego koloru, znajdujące się obok siebie. Usuńcie wszystkie i zdobądźcie jak najwięcej punktów. Sterujemy za pomocą myszki.
12493
Rekord: 234110
Prowadzi: pawel
[Wyniki]
 

Strona 3 z 31

Wybierz inną kategorię
gry 1