reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY LOGICZNE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Clicky Blocks
Świetny logiczno-zręcznościowy pochłaniacza czasu. Gra skonstruowana jest prosto, ale zadanie gracza wcale takie nie jest. Musimy usuwać z planszy kolorowe klocki, poprzez klikanie na większe skupiska tego samego koloru. Mamy możliwość cofania nieudanego ruchu, a wygramy gdy usuniemy wszystkie. Sterowanie myszką.
53558
Rekord: 243700
Prowadzi: ja5kub
[Wyniki]
Witch Circle Mobile
Mroczna, tajemnicza gra logiczna stworzona przez samą wiedźmę. Naszym zadaniem będzie układanie co najmniej trzech takich samych klocków w jednej linii, a także wyzwalanie dodatkowych mocy - ich spis dostępny jest w grze. Sterujemy myszką, gra jest całkowicie po polsku, więc nie ma problemu ze zrozumieniem zasad.
17613
Rekord: 7210950
Prowadzi: HIENA
[Wyniki]
Abandoned Asylum
Gra escape, która została wykonana bardzo dokładnie - zarówno pod względem graficznym jak i grywalności. Sterujemy myszką i przemieszczamy się po różnego rodzaju pomieszczeniach, rozwiązując zagadkę. Czy uda wam się wymknąć z dziwnego budynku i rozwikłać dlaczego się w nim znaleźliście? Sterowanie myszką.
5715
Rekord: 283
Prowadzi: KaRoL!Nka
[Wyniki]
Przesuwanie klocków
Bardzo wciągająca gra logiczna, która da każdemu graczowi masę satysfakcji. Naszym zadaniem jest przesuwanie kolorowych klocków tak, aby dopasowywały się pod względem kolorystycznym, np. niebieskie klocki obok siebie. Każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy, więc musimy wykazać się pomysłowością. Sterowanie myszką.
12890
Rekord: 120764
Prowadzi: dysia_20
[Wyniki]
Elemental Explosions
Logiczno-zręcznościowa gra inspirowana Tetrisem, w której naszym zadaniem będzie niszczenie kolorowych klocków. Aby tak się stało, musimy klikać tam, gdzie klocki tego samego koloru znajdują się w skupisku - muszą być co najmniej dwa obok siebie. Wykorzystujemy bomby, które bardzo nam pomagają. Sterowanie myszką.
18507
Rekord: 2580400
Prowadzi: Słowik
[Wyniki]
Bottle Tea Puzzles
Gra, w której musimy wykazać się przede wszystkim szybkim myśleniem. Naszym zadaniem jest przesuwanie różnego rodzaju napojów tak, aby dopasowywać je w trójki. Grunt, aby co najmniej trzy takie same znalazły się w pionie lub w poziomie obok siebie - zdobywamy wtedy punkty. Sterujemy za pomocą myszki.
15159
Rekord: 4650
Prowadzi: KaRoL!Nka
[Wyniki]
Aequilibrium
Pierwsza część znakomitej gry logicznej - do dyspozycji mamy 20 poziomów, co wcale nie oznacza iż gra się szybko zakończy czy znudzi. Z każdą następną rundą jest coraz trudniej i musimy się wykazać nielada zręcznością i pomysłowością aby usunąć czerwone klocki z planszy nie powodując przy tym zapaści zielonych.
58685
Rekord: 19728
Prowadzi: Ferdek
[Wyniki]
CrossColors
Jeżeli chcecie sprawdzić czy potraficie rozróżniać kolory, ta gra na pewno jest wam w stanie pomóc. Na ekranie pojawiają się różne kolory, a komputer każe nam wskazać wybrany. Nie możemy się pomylić i czasami zastanawiamy się dwa razy przed ruchem, aby nie przegrać zbyt szybko. Sterowanie strzałkami.
5848
Rekord: 10705
Prowadzi: dusia88
[Wyniki]
Evil Asteroids
Logiczna gra, której akcja rozgrywa się w kosmosie, a głównymi bohaterami są ciała niebieskie. Naszym zadaniem jest pokonanie złej, czerwonej planety, za pomocą ruchu innych ciał niebieskich. przesuwamy je w odpowiedni sposób i staramy się przechodzić do kolejnych etapów (których jest całkiem sporo). Sterowanie myszką.
4983
Rekord: 5429
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Bubble Domination
Gra z bąbelkami w roli głównej, która mimo dość prostej oprawy audiowizualnej, wciąga jak mało która. Naszym zadaniem jest strzelanie bąbelkami do innych i zdominowanie planszy pod względem wielkości bąbelków. Po każdym kolejnym poziomie możemy rozbudowywać jeden z czterech atrybutów. Sterowanie myszką.
25578
Rekord: 702300
Prowadzi: Królowa
[Wyniki]
 

Strona 4 z 31

Wybierz inną kategorię
gry 1