reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY NA SPOSTRZEGAWCZOSC
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Color Mania
Znakomity test, który powie wam czy radzicie sobie z odróżnianiem kolorów. Z prawej strony macie ukazaną barwę, którą musicie wskazać wśród innych kolorów na planszy. Z czasem, gdy pojawia się większa paleta, jest naprawdę trudno. Sterujcie myszką, klikajcie lewym przyciskiem i zdobywajcie jak najwięcej punktów.
13142
Rekord: 11288
Prowadzi: KaRoL!Nka
[Wyniki]
Fantasy 5 Differences
Gra na spostrzegawczość dla tych, którzy lubią nieco pomyśleć i przy okazji zrelaksować się. Otrzymujecie kilka obrazków (które musicie odblokowywać) i staracie się znajdować pomiędzy dwoma takimi samymi pięć różnic. Sterujcie za pomocą myszki i wykażcie się spostrzegawczością - często znalezienie tych szczegółów nie jest łatwe.
12492
Rekord: 1686
Prowadzi: marad
[Wyniki]
My Cousins Farmhouse (Dynamic Hidden Objects)
Dzięki tej grze przeniesiecie się na spokojną amerykańską farmę, gdzie będziecie musieli wytężyć nieco wzrok. Szukacie przedmiotów, których zarysy umieszczone są na dole ekranu. W różnych miejscach porozrzucanych jest mnóstwo przedmiotów, więc odnalezienie w określonym czasie tych właściwych, nie będzie łatwe.
16346
Rekord: 50000
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Old West (Hidden Objects)
Wytrenujcie swoją spostrzegawczość na dzikim zachodzie. Na każdym poziomie odwiedzacie różne miejsca, gdzie znajduje się wiele przedmiotów. Waszym zadaniem będzie znalezienie na planszy tych, których nazwy (w języku angielskim) podane są u dołu ekranu. Zdobywajcie punkty i znajdujcie przedmioty. Sterowanie myszką.
11512
Rekord: 37500
Prowadzi: tygrys
[Wyniki]
Re-Building Efforts (Dynamic Hidden Objects)
Gra dla osób, które mają sokoli wzrok. Waszym zadaniem będzie odnalezienie na planszy przedmiotów, które u dołu są oznaczone samym konturem. Musicie działać szybko, bowiem budowla z prawej strony burzy się, a jak zawali się cała, przegracie. Zdobywajcie jak najwięcej punktów i przechodźcie dalej. Sterowanie myszką.
13708
Rekord: 100000
Prowadzi: kasi2a
[Wyniki]
River Side (Dynamic Hidden Objects Game)
Kolejna gra, która wymaga naszej spostrzegawczości i dużego skupienia. Na planszy poukrywane są różne przedmioty, które należy odnaleźć. Aby tego dokonać musimy dopasować zguby do ich cieni znajdujących się u góry ekranu. Wymaga to od nas koncentracji, a przede wszystkim szybkości, ponieważ czas płynie nieubłaganie. Sterowanie myszką.
20474
Rekord: 375000
Prowadzi: tygrys
[Wyniki]
Mirage (Hidden Objects Game)
Dzięki tej grze gracz ma możliwość przetestować swoją spostrzegawczość. Naszym zadaniem jest kliknąć na odpowiedni przedmiot, którego cień znajduje się w dole ekranu. Zabawa trwa do momentu, aż znikną wszystkie cienie. Mamy na to niewiele czasu, więc musimy się bardzo śpieszyć. Wraz z kolejnymi poziomami czas przyspiesza, a skryte przedmioty stają się coraz mniej widoczne. Sterowanie myszą.
10154
Rekord: 150000
Prowadzi: kotek27
[Wyniki]
Picture Penalty 2
Gra dla prawdziwych mistrzów spostrzegawczości i tych, którzy chcieliby się takimi stać. Na kolejnych obrazkach naszym zadaniem będzie zaznaczanie różnic, jakimi różnią się pozornie takie same zdjęcia. Znajdujemy różnice w jak najlepszym czasie i przechodzimy na kolejne, trudniejsze poziomy. Sterowanie myszką.
21973
Rekord: 44100
Prowadzi: magdalenkaw
[Wyniki]
Feed my Cat
Gra na zapamiętywanie, w której główną rolę odgrywają koty. Naszym zadaniem na każdym kolejnym poziomie jest odkrywanie kart tak, aby wyłonić (parami) wszystkie zielone koty. Te pomarańczowe koty muszą pozostać zasłonięte. Z każdym kolejnym poziomem zadanie będzie coraz trudniejsze. Sterowanie myszką.
5952
Rekord: 60
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
Hidden Ambers - Nature 2
Kolejna gra na spostrzegawczość z serii tych relaksujących. Na kolejnych planszach, które możemy dowolnie przesuwać, znajdujemy określoną liczbę brązowych, malutkich diamencików, które są bardzo dobrze ukryte. Musimy wytężyć wzrok i postarać się odnaleźć wszystkie w jak najlepszym czasie. Sterowanie myszką.
10802
Rekord: 331
Prowadzi: magdalenkaw
[Wyniki]
 

Strona 1 z 11

Wybierz inną kategorię