reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY PLATFORMOWKI
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
BeatTheLevels
Bardzo wciągająca gra platformowa, w której sterujecie niewielką kulą. Waszym zadaniem jest pokonywać kolejne etapy, poprzez skakanie i otwieranie różnych przejść. Np. na początku jeżeli chcecie usunąć pomarańczową ścianę, wciskacie dźwignię. Na ekranie pojawiają się wskazówki. Sterujecie strzałkami lub A, W, S, D oraz skaczecie spacją.
6215
Rekord: 975
Prowadzi: janosze
[Wyniki]
Running at Altitude
Platformowa, niesamowicie dynamiczna gra, w której sterujecie pewnym biegnącym chłopcem. Jego zadaniem jest zebranie wszystkich serduszek znajdujących się po drodze. Musi przy ty omijać różnego rodzaju przeszkody, które zatrzymują go. Zbierajcie serduszka i zdobywajcie punkty. Sterowanie za pomocą strzałek.
9041
Rekord: 10560
Prowadzi: markus
[Wyniki]
Dungeon of Pain
Znakomite połączenie gry platformowej i przygodowej, w której musimy pomóc naszemu bohaterowi pokonać trudne plansze, pełne różnego rodzaju niebezpieczeństw. Zbieramy przy okazji złoto, które jest tutaj kluczem do osiągnięcia sukcesu. Sterujemy za pomocą strzałek, skaczemy spacją. Wzbogaćmy się należycie!
8474
Rekord: 76835
Prowadzi: HIENA
[Wyniki]
Zombie Bites
Platformowa gra z dość archaiczną grafiką, która jednak wciągnie każdego. Sterujemy pewnym potworkiem, którego zadaniem jest zamieniać małe dzieci w zombie. Aby tak się stało, musimy znaleźć się obok nich i wcisnąć spację. Starajmy się tworzyć combo, tzn. zamieniać dzieci masowo. Sterowanie strzałkami, skok spacją.
5021
Rekord: 215644
Prowadzi: HIENA
[Wyniki]
Jungle Treasures 2 : Tombs of Ghosts
Znakomite połączenie gry platformowej, przygodowej i zręcznościowej. Wcielamy się w poszukiwacza skarbów, który odwiedza niebezpieczne tereny, zbiera różne bonusy i rozprawia się z przeciwnikami. Naszym zadaniem jest przetrwanie i zdobycie wymarzonego bogactwa. Sterujemy strzałkami, skaczemy spacją, strzelamy CTRL.
23642
Rekord: 106745
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Ball Man
Wykonana może w niezbyt efektowny sposób platformówka, która wciąga jednak na całego. Sterujemy kulką na nóżkach, której zadaniem jest zwiedzanie planszy i zbieranie złotych kulek. Musimy uważać na kończące się życie, które ubywa gdy spadamy ze zbyt dużych wysokości lub mamy kontakt z przeciwnikami. Sterujemy strzałkami, skaczemy spacją.
6030
Brak wyników dla tej gry
Whindy 2: In The Caves
Bardzo ładna graficznie gra platformowa, w dodatku w całości po polsku. Sterujemy różowym kotkiem, któremu awans do kolejnego poziomu daje zebranie wszystkich kwiatków na planszy. Musimy jednak unikać paskudnych przeciwników, którzy powodują koniec gry. Sterujemy strzałkami lub A, W, S, D, skaczmy X, zaś Z wykonujemy specjalny atak.
9799
Rekord: 169100
Prowadzi: Menn
[Wyniki]
Cave Jhones
Bardzo archaicznie wykonana gra platformowa, w którą jednak gra się niezwykle przyjemnie. Naszym zadaniem jest prowadzenie żółtego ludka do zielonych kwadratów i przez to popychanie akcji do przodu. Odwiedzamy wiele różnych miejsc i często musimy kombinować co zrobić, aby móc przejść dalej. Sterowanie myszką.
6775
Rekord: 1375
Prowadzi: KaRoL!Nka
[Wyniki]
LA TAUPE QUI PETE
Bardzo zabawna gra platformowa, która niejednego z was wciągnie na długie godziny. Naszym zadaniem jest sterowanie niedźwiedziem i zbieranie bonusów na planszy, za które otrzymujemy punkty. Przeskakujemy nad przepaściami oraz atakujemy wrogów naszą specjalną bronią... Sterowanie strzałkami, skok X, broń C.
5517
Brak wyników dla tej gry
Run The Gauntlet
Świetna gra, wykonana naprawdę bardzo starannie - zarówno pod względem graficznym, jak i sterowania. Naszym zadaniem jest kierowanie Pana Kapelusza cały czas do przodu - musimy skakać nad przepaściami, omijać przeszkody i pokonać jak najdalszą odległość. Steruje się i gra niezwykle przyjemnie. Sterowanie strzałkami.
8261
Rekord: 7501
Prowadzi: HIENA
[Wyniki]
 

Strona 1 z 8

Wybierz inną kategorię