reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY PRZYGODOWE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Bob the Robber
Znakomita gra, w której mamy połączenie przygody, strategii i gry platformowej. Sterujecie pewnym złodziejem, który jest w stanie włamać się do każdego miejsca. Kierujecie go tak, aby nie natknął się na strażników i kamery. Za pomocą strzałki w górę lub W otwieracie drzwi i chowacie się w ciemne zakątki. Sterowanie strzałkami.
13896
Rekord: 8427
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Cap'n GoldGrubber's Treasure Hunt
Bardzo interesująca gra, w której sterujemy młodym piratem - poszukiwaczem skarbów. Przemierzamy wiele plansz i odwiedzamy ciekawe, ale również niebezpieczne miejsca, czego celem jest właśnie zdobycie największego skarbu. W grze sterujemy myszką - zarówno poruszamy się dzięki niej, jak i wchodzimy w interakcję z otoczeniem.
13269
Rekord: 85039
Prowadzi: kruszyna
[Wyniki]
City Tales
Znakomicie wykonana gra, która potrafi wciągnąć każdego gracza. Wcielamy się w postać chłopaka, który po niezwykle ostrej imprezie znajduje się w mieście, które wcześniej nie widział. Musimy odkryć drogę powrotną, a może nam w tym rozmowa z ludźmi i zwiedzanie różnych miejsc w mieście. Sterowanie myszką.
5197
Rekord: 2150
Prowadzi: Prutek
[Wyniki]
Abandoned 3
Niezwykle mroczna gra typu \"point and click\", w której przemieszczamy się po pomieszczeniach za pomocą strzałek i klikając na elementy otoczenia, wchodzimy z nimi w interakcję. Naszym zadaniem jest rozwikłać zagadkę fabularną i dowiedzieć się jak najwięcej o miejscu, w którym się znaleźliśmy. Sterowanie myszką.
5567
Rekord: 289
Prowadzi: magdalenkaw
[Wyniki]
Gnome N Zombies
Gra akcji, w której sterujemy pewnym wojownikiem z mieczem. jego zadaniem jest przemienienie atakujących go zombie na marmoladę. Nie będzie to trudne (szczególnie na początku), bowiem stwory nie są szybkie, a ich jedyną zaletą jest liczebność. Sterujemy strzałkami lub A, W, S, D, zaś uderzamy lewym przyciskiem myszy.
4128
Rekord: 117260
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Asylum II
Typowa gra ucieczka, gdzie trzeba szukać różnych przedmiotów, a następnie korzystać z nich, aby wydostać się z ponurego miejsca. To co jest wielką zaletą gry to grafika, dająca wrażenie przytłaczającego klimatu. Nasz bohater próbuje wyjaśnić zagadkę, a my musimy pomóc mu ją rozwiązać. Sterowanie myszką.
5950
Rekord: 1324
Prowadzi: dudek
[Wyniki]
Apparition - The Beginning
Jesteś nowym badacz zjawisk paranormalnych i jest to Twoja pierwsza misja. Masz listę celów, niektóre urządzenia śledczych i pasja w nieznane. Wejdź w Objawienie - Początek, idź przez opuszczone miejsca i zbierz dowody paranormalnych zdarzeń.
5405
Rekord: 1032
Prowadzi: geta
[Wyniki]
SSSG - Stolen Treasure
Detektyw Sneaky znów w akcji - z muzemu skradziono cenny skarb, musisz pomóc go odnaleźć. Miejsce bandytów jest znane lecz zadanie wcale nie jest takie proste a liczy się czas!
7771
Rekord: 130
Prowadzi: KaRoL!Nka
[Wyniki]
Gone to the Dogs
JEstes wlascicielem psa. Trenuj pupila i wygrywaj w wyscigach.
12048
Rekord: 746101
Prowadzi: Raq
[Wyniki]
SkyFyre
Wez udzial w wielkiej przygodzie. LEc na smoczku i walcz z najezdzcami z innego swiata.
11205
Rekord: 237532000
Prowadzi: ANGEL_GIRL
[Wyniki]
 

Strona 1 z 19

Wybierz inną kategorię