reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY PUZZLE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Castle - Ogrodzieniec
Kolejna świetnie wykonana gra puzzle, w której tym razem do ułożenia mamy bardzo efektowne zdjęcie zamku. Oczywiście czas jest odliczany, a jeżeli uda nam się szybko ułożyć układankę, mamy szansę znaleźć się na liście internetowych mistrzów. 48 elementów to niewiele, a satysfakcja gwarantowana. Sterowanie myszką.
18294
Rekord: 30087200
Prowadzi: aguchaa20
[Wyniki]
On A Trail
Bardzo ładnie wykonana gra puzzle, w której musicie układać jak najszybciej określone widoki. Elementów jest 48, więc stosunkowo niewiele - musicie się skoncentrować i umieścić każdego puzzla w odpowiednim miejscu. Oczywiście im szybciej to zrobicie, tym lepiej dla waszego wyniku. Sterowanie myszką.
14099
Rekord: 12786400
Prowadzi: aguchaa20
[Wyniki]
Jigsaw: Pontoon Lake
Kto z nas nie chciałby wybrać się w piękną pogodę nad niemal opustoszałe jezioro, gdzie można robić wszystko? W tej grze macie możliwość ułożenia z rozsypanki zdjęcia, przedstawiającego takie właśnie spokojne jezioro. Niech to będzie motywacja do posegregowania całej masy elementów. Sterowanie myszką.
14121
Rekord: 20101
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
Jigsaw: Gazing Monkey
Bohaterką tej gry jest śliczna małpa, której wizerunek musicie odtworzyć z rozsypanki. Jak to zwykle bywa w przypadku gier od Jigsaw - elementów jest bardzo dużo, a wy możecie posiłkować się jedynie całym obrazkiem. Dwa tryby gry - trudniejszy na czas i relaksujący, bez zegara. Sterujecie za pomocą myszki.
13481
Rekord: 10200
Prowadzi: lobo327
[Wyniki]
Jigsaw: Hot Spring
Gejzery to jedna z największych atrakcji świata natury, które rozmieszczone są w dużej części na Islandii. W tych puzzlach od Jigsaw będziecie mieli za zadanie ułożyć wizerunek takich gejzerów. Jak zwykle cała masa elementów i dwa tryby gry - Challenge (wyzwanie na czas) oraz Relaxed. Sterowanie myszką.
11649
Rekord: 16124
Prowadzi: lobo327
[Wyniki]
Dowdle Puzzles Online
Puzzle te opierają się na dokonaniach pewnego artysty, więc możecie być pewni wysokich jakości obrazków. Waszym zadaniem, a jakże, jest układanie puzzli - ułóżcie w określonym czasie najwięcej elementów układanki ile tylko się da. Sterujcie za pomocą myszki i nie dajcie się pokonać, używając swojego intelektu.
6972
Rekord: 12440
Prowadzi: malenka213
[Wyniki]
Jigsaw: Fruit Stand
Na straganie z owocami zawsze można dostać przeróżne, pyszne owoce i warzywa. W tej grze waszym zadaniem będzie ułożenie rozsypanego zdjęcia właśnie z wizerunkiem takiego kolorowego straganu. Do wyboru macie dwa tryby gry - w pierwszym odliczany jest czas, zaś drugi to gra dla relaksu. Sterowanie myszką.
5394
Rekord: 20414
Prowadzi: Lajkonik
[Wyniki]
Jigsaw: Cyclura Nubila
Jak się okazuje, również gady mogą być niezwykle pięknymi stworzeniami, co zobaczycie w tej grze. To kolejna część puzzli Jigsaw, w których musimy ogarnąć wielką rozsypankę. Układamy wizerunek jaszczurki i staramy się to zrobić jak najszybciej (w trybie Challenge) lub gramy dla zabawy (Relaxed). Sterowanie myszką.
4620
Rekord: 34783
Prowadzi: jony25
[Wyniki]
Jigsaw: Beach Dressing Rooms
Puzzle z serii Jigsaw, co już powinno wam dać znać, że nie będzie łatwo. Tym razem układamy rozsypankę, która po złożeniu zaprezentuje wam piękne, kolorowe plażowe domki. Oczywiście wybieracie sobie rodzaj rozgrywki - z włączonym zegarem lub bez jakichkolwiek czasowych ograniczeń. Sterowanie myszką.
5008
Rekord: 13934
Prowadzi: jony25
[Wyniki]
Jigsaw: Oh Deer
Jelenie to piękne zwierzęta, które będziecie mogli zaobserwować w tej grze. Waszym zadaniem jest bowiem ułożenie obrazka z rozsypanki. To kolejna część znakomitej serii puzzli, które dały się we znaki graczom - elementów jest dużo i są one niezwykle trudne do ułożenia. Podołacie wyzwaniu? Sterowanie myszką.
4680
Rekord: 4500
Prowadzi: Sylwiunia
[Wyniki]
 

Strona 1 z 39

Wybierz inną kategorię