reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY ROZNE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
littleSkywire2
Niełatwa gra, w której naszym głównym zagrożeniem będą latające w górze ptaki. Staramy się omijać je i sprawić, aby nasz statek przebył całą drogę. Za pomocą strzałek ustalamy szybkość i w razie czego hamujemy lub przyspieszamy. Staramy zmieścić się w określonym czasie, do dyspozycji mamy jedynie trzy życia.
16978
Rekord: 23727
Prowadzi: HIENA
[Wyniki]
Fruity Express
Połączenie gry logicznej i zręcznościowej, w której zadaniem gracza będzie jak najszybsze wpisywanie liczb, jakie pojawiają się na skrzynkach. Naszym celem jest bowiem ułożenie tych skrzynek w odpowiedni sposób, a uda się to tylko dzięki wpisywaniu odpowiednich liczb, gdy skrzynki pojawią się na planszy. Sterowanie klawiaturą numeryczną.
19095
Rekord: 8300
Prowadzi: markus
[Wyniki]
Sarkozy Simulator
Takiej gry chyba jeszcze nie było. Wcielamy się w prezydenta Francji Nicholasa Sarkozy, a naszym zadaniem będzie likwidowanie zagrożenia ze strony obcokrajowców. Najeżdżamy na miasta na mapie państwa, które świecą się na czerwono, za co zdobywamy punkty. Obrońmy kraj pana prezydenta! Sterowanie myszką.
5574
Rekord: 20524
Prowadzi: magdalenkaw
[Wyniki]
Pyroscape - The collab
Bardzo interesująca gra, składająca się w sumie z kilku minigier, których odkrywanie i przechodzenie zajmie nam sporo czasu. W pierwszej musimy uciekać przed ogniem, klikając w kółko u góry, potem walczymy z kulą ognia za pomocą strzałek, a w kolejnych między innymi ratujemy miasto przed potworem, klikając w jego czułe miejsca.
6476
Rekord: 26.57
Prowadzi: kasialaska
[Wyniki]
Grand Foot Escape
Czy kiedykolwiek uciekaliście? Wiecie co to za uczucie? Jeżeli nawet, teraz macie okazję pouciekać na poważnie - bohater tej gry wpadł w tarapaty, a od ucieczki tej zależy jego życie. Musimy więc biec przed siebie i omijać wszelkie przeszkody, jakie stają nam na drodze. Im dłużej wytrwamy, tym bardziej pomożemy. Sterowanie strzałkami.
5748
Rekord: 1280
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
The Insanity Test
Niezwykły test, którego pytania i zadania są nie tylko zaskakujące, ale również bardzo zabawne. Musimy więc odpowiadać jakim zwierzęciem chcielibyśmy być, dlaczego gramy w tą grę czy naszym zadaniem będzie klikanie w przycisk (ile razy chcemy). Wymagana jest znajomość podstaw angielskiego. Sterowanie myszką.
6506
Rekord: 2060
Prowadzi: kotek27
[Wyniki]
Megapolis Traffic
Przemieszczanie się komunikacją miejską może być uciążliwe, w szczególności, gdy chcemy dotrzeć do wyznaczonego miejsca jak najszybciej. W tej grze przekonamy się o tym - musimy wybierać autobus, a następnie docierać jak najprędzej do wyznaczonego na mapie miejsca. Możemy używać GPS. Sterowanie myszką, zmiana kamery strzałkami, przyspieszanie tempa shiftem.
5162
Brak wyników dla tej gry
W kuchni
Gra dla fanów kuchcenia i tworzenia różnorodnych kombinacji jedzeniowych. Naszym zadaniem jest dobieranie odpowiednich elementów pokarmu i kładzenie ich na tackę. Praca ta nie jest łatwa, a musimy wykazać się przede wszystkim refleksem i znajomością rozmieszczenia potraw na stole. Sterowanie myszką.
8254
Rekord: 26020
Prowadzi: kawa
[Wyniki]
Mine Sweeping
Na pewno większość z was kojarzy słynnego Sapera, dostępnego na systemach Windows. Zasady tej gry niczym nie odbiegają od klasycznej wersji - klikamy na pola na planszy i unikamy bomb. Cyfry mówią nam, ile bomb może znajdować się wokół pola. Musimy więc myśleć, a nie tylko bezmyślnie wciskać pola. Sterowanie myszką.
6004
Rekord: 5499
Prowadzi: dudek
[Wyniki]
Kucharz i warzywa
Bardzo ciekawa i wciągająca gra, przy której każdy będzie miał okazję się zrelaksować. Wcielamy się w początkującego kucharza, który musi jak najszybciej kroić w odpowiednim miejscu warzywa, a także odpowiednio formować ciasto. Mamy określoną liczbę żyć, a nasz szef jest bardzo wymagający. Sterowanie myszką, strzałkami i spacją.
10987
Rekord: 6740
Prowadzi: arekgorazda
[Wyniki]
 

Strona 1 z 36

Wybierz inną kategorię