reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY SPORTOWE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Flicking Soccer by FlashGamesFan.com
Znakomita zabawa, w której toczycie dość nietypowe mecze piłkarskie. Waszym zadaniem jest klikanie na zawodników znajdujących się na kapslach i wybór kierunku oraz siły ich uderzenia. Komputer również ma swoje ruchy, więc starajcie się wykorzystać własne na strzelenie bramki. Sterujecie za pomocą myszki.
28599
Rekord: 3310
Prowadzi: Mufas
[Wyniki]
Hoops!
Trudna gra, w której możecie poćwiczyć swoje umiejętności rzucania piłką do kosza. Jeżeli chcecie być prawdziwymi mistrzami, musicie w minutę rzucić jak najwięcej razy z różnych pozycji. Za pomocą myszki ustalacie kąt rzutu, a lewym przyciskiem regulujecie jego siłę. Jaki jest wasz najlepszy wynik?
8374
Rekord: 5060
Prowadzi: Dorotaaaa123
[Wyniki]
台球火
Jeżeli chcecie poćwiczyć swoje umiejętności gry w bilarda lub po prostu miło spędzić czas, wystarczy, że odpalicie tę grę. Waszym zadaniem będzie na każdym poziomie wbijanie określonej liczby bil do łuz. Uderzacie w białą bilę i staracie się wykierować ją tak, aby precyzyjnie uderzyła w kolorową. Sterowanie myszką.
0
Brak wyników dla tej gry
Soccer jonglage
Staraliście się kiedykolwiek podbijać piłkę stopą i osiągnąć jak najlepszy wynik, zanim piłka upadła wam na ziemię? Teraz macie okazję spróbować swoich sił na wirtualnym stadionie - sterujecie butem i odbijacie jak najwięcej razy piłkę, zbierając przy okazji wyskakujące bonusy. Sterujecie za pomocą myszki.
4620
Green Physics 3
Ciekawa gra golfowa, w której w oczy rzuca się przede wszystkim ładna grafika oraz sielankowy klimat, który na pewno was zrelaksuje. Musicie wbijać piłkę do dołka, za pomocą klikania w odpowiedni sposób na zielone kółka i kwadraty, które pozwolą wam jak najlepiej uderzyć ją kijem. Sterowanie myszką.
7414
Rekord: 17281
Prowadzi: marad
[Wyniki]
BasketBall-3
Koszykówka to dość popularny sport w naszym kraju, a wy macie szans przekonać się do niej grając w tę grę. Naszym zadaniem będzie wrzucenie piłki do kosza. Za pomocą myszki kontrolujemy zarówno siłę jak i kierunek rzutu i staramy się być jak największe gwiazdy amerykańskiej ligi NBA. Sterowanie myszką.
9702
Rekord: 50000
Prowadzi: markus
[Wyniki]
Simple Soccer Mobile
Piłka nożna to gra nieskomplikowana, co do tego nie ma wątpliwości. Jeżeli coś jest proste, sprawia przyjemność i od tego właśnie jest ta gra. Na początku wybieramy jedną z kilku dostępnych drużyn narodowych, a następnie bierzemy udział w mistrzostwach. Naszym zadaniem jest wygranie wszystkich meczów. Sterowanie strzałkami.
12576
Rekord: 46
Prowadzi: Siwy2001
[Wyniki]
Simple Soccer
Gra o wiele mówiącej nazwie - "Simple Soccer". Ta piłka nożna jest naprawdę prosta. Na boisku jest kilku zawodników i bramkarze, a naszym celem jest pokonanie przeciwnika. Odbieramy piłkę, strzelamy i wygrywamy mistrzostwo świata. W razie niebezpieczeństwa bronimy również bramkarzem. Sterowanie myszką.
12978
Rekord: 63
Prowadzi: Ramola
[Wyniki]
Simple Snowboard
Ciekawa, dosyć oldschoolowa gra snowboardowa, w której zjeżdżamy snowboardzistą z jednego z kilku stoków. Naszym zadaniem jest zbieranie niebieskich kulek oraz omijanie wszelkiego rodzaju przeszkód - drzew, kamieni oraz przepaści. Sterujemy za pomocą myszki, a w odpowiednich momentach skaczemy lewym jej przyciskiem.
8535
Rekord: 740
Prowadzi: Ramola
[Wyniki]
desktop mini golf
Znakomita gra zręcznościowo-sportowa, w której naszym zadaniem będzie udział w zawodach mini golfa. Musimy wbić kulkę do dołka w jak najmniejszej liczbie uderzeń. Sterujemy myszką - to za jej pomocą ustalamy siłę (czerwony pasek) oraz kierunek (grot strzałki) uderzenia. Jak celne posiadasz uderzenie?
7577
Rekord: -15
Prowadzi: ja5kub
[Wyniki]
 

Strona 1 z 34

Wybierz inną kategorię