reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY STRATEGICZNE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Little Shop - First Business
Bob to młody chłopak, który jednak już ma ambicję prowadzenia poważnego biznesu i zarabiania dużych pieniędzy. Waszym zadaniem jest pomóc mu w tym - zamawiacie produkty, sprzedajecie je, obsługujecie klientów i staracie się powiększać swoje konto pieniężne. Bardzo pomocny jest tutorial na początku. Sterowanie myszką.
4583
Rekord: 8120
Prowadzi: marad
[Wyniki]
Granny Strikes Back
Znakomite połączenie gry defense, strategicznej oraz RPG. Bohaterką tej gry jest pewna starsza pani, które spokój zostaje zakłócony, gdy obok jej domu ląduje statek UFO. Musi ona bronić się przed wrogami, a wy jesteście jej nadzieją. Podlewajcie roślinki, by zdobywać amunicję, korzystajcie z różnych broni i nie dajcie się zniszczyć. Sterowanie myszką lub strzałkami oraz A, W, S, D.
5427
Tower Offense - The Resistance
Naszym zadaniem jest zdobycie bazy wroga. Aby tego dokonać wysyłamy do walki kolejne potwory, które walczą z wrogą armią. Należy jednak pamiętać, że każda jednostka kosztuje i im większa jej siła tym więcej przyjdzie nam zapłacić. Dodatkowo nasz przeciwnik nie próżnuje i nie czeka bezczynnie na nasz atak. Sterowanie myszką.
16898
Rekord: 280000
Prowadzi: Lajkonik
[Wyniki]
Lemonade Stand Deluxe
Jeżeli chcesz wcielić się w początkującego przedsiębiorcę, który potrzebuje odrobiny pieniędzy, masz taką możliwość dzięki tej grze. W trakcie piętnastu dni twoim celem jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy, dzięki ingerencji w rynek... lemoniady. Jak dobrym sprzedawcą jesteś? Sterowanie myszką.
7233
Rekord: 52.21
Prowadzi: marad
[Wyniki]
Armed Defense
Kolejna bardzo ciekawa gra obronna, w której musimy powstrzymywać kolejne ataki wrogów, chcących pokonać daną trasę. Rozstawiamy więc przy drodze wieże strzelnicze, które likwidują przeciwników. Musimy rozbudowywać armię z czasem, bowiem przeciwników znajduje się na planszy coraz więcej. Sterowanie myszką.
19099
Rekord: 684446
Prowadzi: kolobrzeg87
[Wyniki]
Ghost Caravan
Gra obronna, w której musimy rozstawiać wieże i likwidować biegnące przez pustynie wielbłądy. Przed startem misji rozmieszczamy wieże w odpowiednich miejscach, a z czasem rozbudowujemy się, dzięki czemu nasza obrona jest coraz bardziej skuteczna. Cel - powstrzymywanie kolejnych ataków. Sterowanie myszką.
14102
Rekord: 28611
Prowadzi: pawel
[Wyniki]
Gem Trader
Handlowaliście kiedyś diamentami i zdobywaliście naprawdę wielkie pieniądze? Jeżeli nie, musicie zagrać w tę grę. Niestety, na samym początku startujemy z dużym długiem - musimy spłacić pożyczkę w ciągu 20 dni kupując tanie diamenty, a sprzedając je po wyższych cenach. Liczy się tu zmysł i orientacja. Sterowanie myszką.
18645
Rekord: 165747
Prowadzi: zenio25
[Wyniki]
SC2 v3
Strategiczna gra w języku japońskim, w którą aby zagrać, należy wciskać pomarańczowe napisy. Naszym zadaniem jest kupowanie maszyn, które będą zabijać cyborgi, chcące zniszczyć naszą bazę. Za pomocą przycisków w prawym dolnym rogu kupujemy maszyny i umieszczamy je przy drodze do bazy. Sterowanie myszką.
13253
Rekord: 68190
Prowadzi: jony25
[Wyniki]
Azgard TD
Znakomita gra strategiczna, poruszająca tematykę obronną. Naszym zadaniem jest rozmieszczanie różnego rodzaju dział na wieżach przy drodze, aby strzelały one do przeciwników, chcących przejść drogę i dostać się na drugą stronę planszy. Za straty w oddziałach wroga otrzymujemy pieniądze, za które rozbudowujemy armię. Sterowanie myszką.
42231
Rekord: 520359
Prowadzi: jony25
[Wyniki]
Tyrian: TD
Twoim zadaniem jest zadbanie o fortecę. Buduj nowe wieże obronne i ulepszaj je aby jak najdłużej odpierać ataki wroga.
21644
Rekord: 4560470
Prowadzi: dudek
[Wyniki]
 

Strona 1 z 12

Wybierz inną kategorię
gry 1