reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY STRZELANKI
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Ectomobile Adventures: Manhattan Mayhem
Potwory zalęgły się w mieście i koniecznie trzeba zrobić z nimi porządek, by nie atakowały ludzi na ulicach. Wsiadacie więc do specjalnego anty-potwornego wozu i strzelacie do tych przerażających stworów. Gra na zasadach shootera - jedziecie w prawą stronę, strzelacie i unikacie ataków. Sterowanie strzałkami, strzelanie spacją.
31009
Rekord: 43200
Prowadzi: lobo327
[Wyniki]
Missile Gunner
Pociski bombardują waszą ziemię, ale na szczęście nie macie się czego obawiać. Jesteście bowiem wyposażeni w naprawdę potężną broń, którą niszczycie wrogie rakiety. Jedyne co musicie robić to dobrze wycelować i trafić. Celujecie za pomocą myszki, natomiast pocisk wypuszczacie jej lewym przyciskiem.
16429
Rekord: 17577200
Prowadzi: JamTuJest
[Wyniki]
Blowing Pixels Planet Defender
Efektowna gra, której akcja rozgrywa się w kosmosie. Sterujecie działami obronnymi, które muszą ochronić swoją planetę przed spadającymi meteorami. Celujecie za pomocą myszki, natomiast strzelacie lewym przyciskiem. Zwróćcie uwagę na eksplozję, które jak na tak prostą grę zostały bardzo efektownie skonstruowane.
17047
Rekord: 731075
Prowadzi: bombel
[Wyniki]
Sky Captain
Shooter, w którym sterujecie uzbrojonym samolotem bojowym. Waszym zadaniem jest niszczenie przeciwników, którzy znajdą się na waszej drodze. Musicie omijać ich strzały, które odbierają wam zdrowie. Ponadto niszczcie bazy, w których znajdują się złote monety, dające wam punkty. Sterujecie strzałkami lub A, W, S, D, strzelacie Z lub K.
8732
Rekord: 163290
Prowadzi: JamTuJest
[Wyniki]
Angry Aliens: Ecology
Skomplikowany kosmiczny shooter, który zdecydowanie wzoruje się na klasyce gatunku. Sterujecie śmiercionośnym statkiem wyposażonym w potężne karabiny i niszczycie statki nieprzyjaciela. Musicie uważać, bo i na was lecą potężne pociski, które mogą solidnie was sponiewierać. Sterujecie za pomocą strzałek, strzelacie spacją.
5965
Rekord: 1342
Prowadzi: markus
[Wyniki]
Boss Killer
Niesamowicie dynamiczny i wciągający shooter, w którym musicie przygotować się na naprawdę niesamowite zniszczenie. Sterujecie niewielkim, ale zwrotnym i śmiercionośnym statkiem, który walczy z potężnymi wrogami. Pokonujemy kolejnych i zdobywamy liczne bonusy, a także punkty. Sterowanie myszką lub klawiaturą.
4405
Rekord: 329333
Prowadzi: koniuht
[Wyniki]
Invader Attack Survival
Znakomity shooter, w którym stajemy się pilotami specjalistycznego bojowego statku kosmicznego. Naszym zadaniem jest niszczenie zastępu wrogich pojazdów, które obrały sobie za cel zniszczenie nas. Sterujecie za pomocą strzałek, natomiast bombardujecie wrogów CTRL. Zbierajcie po nich resztki energii!
6718
Rekord: 262000
Prowadzi: tomek_p21
[Wyniki]
Street Zombie Attack
Zombie znowu atakują i jest ich coraz więcej. Musicie wziąć los miasta w swoje ręce, bo inaczej wszystko będzie stracone. Za pomocą myszki nakierowujecie celownik (kursor) i lewym przyciskiem myszy oddajecie strzały. Na każdego umarlaka wystarczy jeden strzał, więc na pewno dacie sobie radę. Uwaga - z czasem jest ich coraz więcej!
6113
Rekord: 136035
Prowadzi: Menn
[Wyniki]
Black Space
Niezwykle efektowna i dynamiczna strzelanka kosmiczna, przypominająca nieco słynne Asteroids. Sterujemy statkiem kosmicznym i niszczymy przeszkody, które nas atakują. Przy okazji zbieramy złote monety, brylanty i bronie, które dodają nam punkty i ułatwiają walkę z przeciwnikami. Sterujemy myszką oraz 1, 2, 3, spacja to pauza.
9194
Rekord: 84960
Prowadzi: HIENA
[Wyniki]
City Encounter
Brutalna strzelanka, w której wcielamy się w komandosa, chroniącego miasto przed zbirami. Nasza postać to brutal bez litości, który likwiduje swoich wrogów strzałami w głowę. Celujemy więc w głowy i unikamy strzałów wrogów, które mogą nam zaszkodzić. Nie dajemy im przejść na drugi koniec planszy. Sterowanie myszką.
12860
Rekord: 10311
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
 

Strona 1 z 37

Wybierz inną kategorię
gry 1