reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY STRZELANKI
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Tankman Survival
Bardzo trudna strzelanka, w której kierujemy potężnym pomarańczowym czołgiem. Naszym zadaniem jest niszczenie wrogów, którzy przemieszczają się bardzo szybko. Unicestwienie ich pozwoli nam na dalszą grę i zdobywanie większych ilości punktów (co jest celem gry). Sterujemy strzałkami, strzelamy myszką.
4418
Rekord: 15920
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
Russian Zombies
Zombie po raz kolejny atakują graczy i po raz kolejny pokazują, że świat może być bardzo zagrożony. Wcielamy się w ofiarę ataków, która pozostała z bronią w dłoniach. Naszym celem jest sterowanie myszką i przetrwanie jak najdłużej. Im więcej sekund zyskamy, tym lepszy będzie nasz wynik. Sterowanie myszką.
7740
Rekord: 1011160
Prowadzi: asiunia
[Wyniki]
Dirty World
Połączenie gry zręcznościowej, strzelanki, a nawet po części gry RPG. Celem gracza jest przechodzenie kolejnych leveli i niszczenie robaków, jakie na nich występują. Oczyszczamy je poprzez celowanie z broni palnej. Z czasem zarabiamy pieniądze i możemy rozbudowywać arsenał - ulepszać obecne lub kupować nowe bronie. Sterowanie myszką.
4995
Rekord: 3082670
Prowadzi: markus
[Wyniki]
Destroy The Invaders 2
Stało się to, na co ludzkość czekała już od dawna - kosmici zaatakowali Ziemię. Ich statki kosmiczne atakują z wielką siła, a naszym zadaniem jest zniszczenie ich wszystkich i zdobycie jak największej liczby punktów. Ważna będzie tutaj celność, a i sprawna myszka przyda się, bowiem statków jest sporo... Sterowanie myszką.
4137
Rekord: 5300
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Sandcastle (china)
Znakomita gra, łącząca elementy gry przygodowej, zręcznościowej i strzelanki. Sterujemy obroną zamku, który musimy walczyć z najeźdźcami znad morza. Kolejne statki przypływają i bombardują, a my musimy strzelać różnymi przedmiotami i niszczyć je. Na początku kupujemy broń, a z czasem ją rozbudowujemy.Sterowanie myszką.
7712
Rekord: 2374690
Prowadzi: Królowa
[Wyniki]
Sky Ranger!
Samolotowy, bardzo ładnie wykonany shooter. Sterujemy w tej grze powietrzną maszyną uzbrojoną po zęby i lecimy przed siebie. Na naszej drodze stają liczne czołgi, które oddają w naszym kierunku strzały. Omijamy je, zaś maszyny niszczymy, za co otrzymujemy punkty. Sterujemy A, W, S, D, strzelamy myszką.
4080
Rekord: 66007
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
Shadow 1
Japońska strzelanka - aby zagrać klikamy najpierw pierwszy napis z brzegu, a następnie wciskamy czerwone napisy pod obrazkami. Naszym zadaniem w kolejnych rundach jest chwytanie za karabin snajperski oraz likwidowanie przeciwników. Za pomocą myszki sterujemy celownikiem, zaś spacją przechodzimy w tryb snajperski.
4072
Rekord: 138
Prowadzi: dudek
[Wyniki]
Hydro Tank Chinese Version
Aby zagrać w tę grę, należy wcisnąć pierwszy japoński napis od góry. Naszym zadaniem będzie sterowanie czołgiem pływającym na wodzie, który musi zniszczyć wszystkie płynące do nie owady. Odbierają mu one życie, więc szybko nakierowujemy lufę i oddajemy strzały. Sterujemy A, S, D, W, celujemy i strzelamy myszką.
4289
Rekord: 3180
Prowadzi: karola_8
[Wyniki]
Strzelanka kosmiczna
Znakomita strzelanka kosmiczna, powstała przede wszystkim dla niezłej rozwałki. Sterujemy statkiem kosmicznym kierowanym przez małego chłopca, a naszym głównym zadaniem jest rozprawienie się z kosmicznym bossem. Wysyła on swoich ludzi, więc chcąc nie chcąc i z nimi trzeba podjąć walkę. Sterujemy myszką, spacją przechodzimy do menu, gdzie ulepszamy statek.
3449
Rekord: 7220
Prowadzi: dudek
[Wyniki]
TimeZone
Bardzo dynamiczna gra, w której musimy sterować niewielkim statkiem i rozbijać kolorowe balony. Jeżeli są one duże, musimy strzelić kilka razy, zaś gdy są niewielkie, wystarczy jeden strzał. Naszym celem jest zdobycie jak największej liczby punktów i omijanie przeciwników. Sterujemy A, W, S, D, strzelamy myszką.
4082
Rekord: 127435
Prowadzi: dudek
[Wyniki]
 

Strona 4 z 37

Wybierz inną kategorię
gry 1