reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY STRZELANKI
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Bus Hostage
Połączenie strzelanki i gry zręcznościowej. Naszym celem w tej grze jest strzelanie do pojawiających się głów w oknach autobusu. Im więcej ich zestrzelimy, tym większy wynik osiągniemy. Strzelamy często i dużo, bowiem niecelne strzały nie mają wpływu na ilość zestrzelonych głów, a amunicja się nie kończy. Sterowanie myszką.
9639
Rekord: 34
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Alien Fly Hunter
Sympatyczna gra, przeznaczona przede wszystkim dla młodszych graczy, ale nie tylko. Wcielamy się w niej w zielonego kosmitę, który walczy z denerwującymi go muchami. Za każdą z nich otrzymujemy punkt (za zielone - 2), których musimy zebrać jak najwięcej. Ilość punktów zwiększają również gwiazdki. Sterowanie strzałkami, strzelanie myszką.
8216
Rekord: 182
Prowadzi: smk84
[Wyniki]
Infinite Shooter
Typowy samolotowy shooter - gracz przejmuje sterowanie nad samolotem bojowym, wyposażonym w piekielnie niszczący karabin maszynowy. naszym celem jest zniszczenie jak największej ilości samolotów wroga - zarówno tych małych jak i większych. Sterujemy strzałkami lub A, W, S, D, zaś strzelamy spacją lub CTRL.
11387
Rekord: 1461
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
Star Bomber
Świetnie wykonana strzelanka, w której znajdziemy również elementy zręcznościowe. Sterujemy statkiem kosmicznym, a naszym zadaniem jest omijanie przeszkód i niszczenie innych wrogich statków. Celem nadrzędnym jest zdobycie jak największej ilości punktów i walka z najlepszymi graczami. Sterowanie myszką.
5479
Rekord: 340275
Prowadzi: maciek97
[Wyniki]
Fluid Blast!
Niełatwa gra, której założenie jest proste, ale jego wykonanie to już nieco inna bajka. Sterujemy niebieskim stworzeniem, którego zadaniem jest zniszczenie wielkiej niebieskiej kuli na środku. Strzelamy więc do niej i dzięki temu odbieramy jej życie. Za pomocą przycisków od 1 do 7 podnosimy umiejętności. Sterowanie W, A, S, D, strzelanie myszką.
3033
Brak wyników dla tej gry
Cavity Crusade
Próchnica to największy wróg naszych zębów, o cym przekonamy się grając w tę grę. Naszym celem jest celowanie i niszczenie bakterii, atakujących piękne, białe zęby (póki co). Niszczymy je, zdobywamy punkty i przechodzimy do kolejnego poziomu. Uwaga, aby nie odpuścić zbyt wielu bakteriom, bo zakończy się to porażką! Sterowanie myszką.
6120
Rekord: 12727
Prowadzi: iliare91
[Wyniki]
Deadly Road Battle
Strzelanka dla osób o dobrym refleksie i dużej cierpliwości. Jedziemy uzbrojonym pojazdem, który atakowany jest przez żołnierzy wroga. Chwytamy więc za działo i staramy się zlikwidować wszystkich zanim oni to zrobią. Działajmy szybko, bowiem nasze życie znika w błyskawicznym tempie. Celujemy i strzelamy myszką, zaś autem sterujemy za pomocą A, W, S i D.
5832
Rekord: 10100
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Demon Assassin
Tajemnicze stwory opanowały kosmos, a ludzie muszą z nimi walczyć. Bitwa jest nierówna, bowiem do boju staje jeden śmiałek przeciwko całej bandzie. Oczywiście to ty będziesz zmuszony objąć nad nim kontrolę i zniszczyć wszystkie kosmiczne monstra. Skaczesz z kamienia na kamień (strzałkami), używasz silnika (spacja) oraz strzelasz (myszką).
5477
Rekord: 397
Prowadzi: smk84
[Wyniki]
MoonFall
Niestety stało się to, czego chyba nikt się nie spodziewał. Księżyc eksplodował, a na Ziemię spadają jego fragmenty. Naszym zadaniem jest uratowanie miasta, dzięki dwóm potężnym działom, z których celujemy do spadających kamieni. Im dłużej miasto przetrwa, tym my zdobędziemy więcej punktów. Sterowanie myszką.
3859
Rekord: 4210680
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Deep Space Pussy
Gra nawiązująca do słynnego "Asteroids". Oto dziwnym zbiegiem okoliczności w kosmosie znalazł się... kot, który w dodatku jest uzbrojony po zęby i musi walczyć z asteroidami. przejmujemy nad nim kontrolę i atakujemy kamienie, podążające w naszą stronę. Sterujemy strzałkami, strzelamy spacją, zaś CTRL służy nam jako bariera.
7800
Rekord: 10990
Prowadzi: kawa
[Wyniki]
 

Strona 5 z 37

Wybierz inną kategorię
gry 1