reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY WYSCIGOWE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
Le Tour Du Jour
Bardzo ciekawa gra, która jako jedna z nielicznych jest symulacją wyścigów kolarskich. Widzimy je z góry i sterujemy czerwonym kolarzem, który ma zamiar zostać królem rowerów. Musicie zająć miejsce na podium, aby odblokować kolejny tor, co z czasem nie będzie wcale takie łatwe. Sterujecie strzałkami.
5578
Rekord: 550
Prowadzi: @nett@
[Wyniki]
F1 (track2) records
Niełatwa gra wyścigowa, w której sterujemy bolidem Formuły 1. Naszym zadaniem jest pokonać tor w jak najkrótszym czasie, co nie będzie takie łatwe, bowiem bardzo łatwo jest wylecieć z toru. Pamiętamy o przyhamowaniu na zakręcie i dość ostrożnej jeździe, bo inaczej nici z dobrego rezultatu.. Sterujemy strzałkami.
10560
Rekord: 33699
Prowadzi: HIENA
[Wyniki]
F1 (track1) records
Każdy chciałby być najszybszym kierowcą świata i pokonywać ostre zakręty najpotężniejszymi samochodami świata. W tej grze mamy taką możliwość - siadamy za sterami czerwonego bolidu, a naszym zadaniem jest pokonanie trasy w jak najszybszym czasie. Uważamy na zakręty, z których bardzo łatwo wypaść poza tor. Sterowanie strzałkami.
12315
Rekord: 54319
Prowadzi: namys
[Wyniki]
Mountain Rescue Driver (chinese version)
Ekstremalna jazda potężnym pojazdem prosto z placu budowy - tak musiałby chyba brzmieć podtytuł tejże gry. Jest to naprawdę bardzo dobry tytuł, przy którym należy zachować jednak trochę cierpliwości. Sterowanie pojazdem nie jest łatwe, a na naszej drodze znajdują się nierówności terenu i przeszkody. Nasz cel to dojechać jak najdalej. Sterujemy strzałkami.
12334
Brak wyników dla tej gry
Survive Tamota Prasus (chinese version)
Gra, w której co prawda nie ścigamy się, ale jeździmy bardzo podrasowanym autem, które skacze wyżej od kangura. Naszym zadaniem jest dojechanie jak najdalej co nie będzie takie łatwe, bowiem szyki próbują popsuć nam inne auta oraz nierówna nawierzchnia. Sterujemy strzałkami, skaczemy spacją i nie boimy się ostrej jazdy.
16437
Rekord: 8625
Prowadzi: kuubus
[Wyniki]
Buggy Craze
Absolutnie rewelacyjne ekstremalne wyścigi, w których sterujemy potężną maszyną z wieloma końmi mechanicznymi pod maską. Naszym zadaniem jest pokonanie etapu i zebranie wszystkich bonusów z planszy. Musimy jednak być ostrożni i cały czas kontrolować samochód, bo łatwo stracić nad nim panowanie. Sterowanie strzałkami.
18097
Rekord: 31999
Prowadzi: React
[Wyniki]
Russian KRAZ 2
Ta gra to ekstremalne prowadzenie potężnego auta, w której mamy kilka celów (które po części ustalamy sami w głównym menu na początku) - dowiezienie określonego towaru do końca trasy, osiągnięcie maksymalnej prędkości czy jak najwyższy skok. Pojazdem steruje się naprawdę dobrze, a gra wciąga jak mało która. Sterowanie strzałkami.
22536
Rekord: 301785
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
wind rider grand prix
Ciekawa gra wyścigowo-zręcznościowa, w której musimy sterować pojazdem powietrznym, rozwijającym naprawdę niesamowite prędkości. Oprócz osiągania szybkości i mijania przeciwników, musimy zbierać zielone kryształy oraz uważać na liczne przeszkody, które nas zwalniają. Sterujemy strzałkami, unik robimy S, zaś przyspieszamy A.
6515
Rekord: 363360
Prowadzi: grażyna1
[Wyniki]
Tippy Truck
Niesamowicie relaksująca gra, w której poczucie prędkości jest godne podziwu. Sterujemy samochodem terenowym, który musi pokonać bardzo trudne trasy i awansować do kolejnego poziomu. Nie możemy więc pozwolić, aby upadł albo zaklinował się. Odliczany jest nam czas, ale najważniejsza jest tutaj zabawa. Sterowanie strzałkami.
21596
Rekord: 1177200
Prowadzi: Oczy Oceanu
[Wyniki]
Pizza City
Twoim zadaniem jest dostarczanie pizzy do klientów, jednak musisz się spieszyć bo klienci są bardzo głodni
11536
Rekord: 8090
Prowadzi: tomek_p21
[Wyniki]
 

Strona 1 z 16

Wybierz inną kategorię
gry 1