reklama

Nowe gry dla dzieci

Castle - OgrodzieniecOn A TrailRectanglesEctomobile Adventures: Manhattan MayhemJigsaw: Pontoon LakeJigsaw: Gazing MonkeyColor ChallengeFlicking Soccer by FlashGamesFan.comMultitaskGameMissile GunnerDibblez FactoryJigsaw: Hot SpringBomb Them!Zombie Outbreak 2Golf Solitaire ProBlowing Pixels Planet Defender
nowe gry >>
GRY DLA DZIECI GRY ZRECZNOSCIOWE
 Nazwa Gry 
 Zagrano 
Rekord
MultitaskGame
Niezwykle trudny Arkanoid - w takiego na pewno jeszcze nie graliście. Waszym zadaniem jest odbijanie kulki w celu niszczenia kolorowych klocków znajdujących się na górze, po obu stronach ekranu. Dodatkową bronią są pociski, które możecie wystrzeliwać za pomocą lewego przycisku myszy. Sterujecie strzałkami oraz myszką.
19222
Rekord: 39096
Prowadzi: bozena
[Wyniki]
Das Boom
Niesamowicie dynamiczna gra, w stylu Icy Towera, gdzie również musicie osiągnąć jak najwyższy poziom. Strzelacie pociskami w różnego rodzaju skrzynie umiejscowione na półkach, dzięki czemu wzlatujecie do góry. Starajcie się wzlatywać jak najdłużej, co da wam jak najlepszy wynik. Sterujecie za pomocą myszki.
10906
Rekord: 80305
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
The Land Of Brilliant Dragons
Książę dostał specjalne zadane od króla i szrobić wszystko, aby udowodnić swoją wartość. A wy musicie mu w tym pomóc. Waszym zadaniem będzie zbieranie diamentów, które są wypuszczane przez cztery smoki. Podkładacie koszyk w odpowiednie miejsce i nie dopuszczacie, by diament spadł na ziemię. Sterowanie Z, K oraz K i M.
6048
Rekord: 1498
Prowadzi: monika12
[Wyniki]
Thirty Seconds Of Fuel
Interesująca, dość prosta gra, w której sterujecie małym statkiem latającym, przypominającym kursor. Waszym zadaniem jest przebyć jak największy dystans, manewrując między kulkami, ale musicie uważać na kończące się paliwo. Gdy to się skończy, gra podsumuje wasz wynik. Sterujecie za pomocą strzałek.
6639
Rekord: 262709
Prowadzi: markus
[Wyniki]
Eggmasher
Dosyć nietypowa gra, w której liczyć się będzie wasz refleks. Musicie skupić się na latających w górę jajkach, które jednak po chwili spadają. Waszym zadaniem jest rozbijanie ich, poprzez klikanie na nie. Otrzymujecie za to punkty, a kiedy jajko spadnie w dół, tracicie jedno życie. Sterowanie myszką.
8336
Rekord: 69100
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
Reaction time 3
Znakomita gra na refleks, w której sprawdzicie swoją reakcję. Na ekranie znajdują się bomby, które zaraz eksplodują. Wy czekacie na tę eksplozję, a kiedy do niej dojdzie, jak najszybciej klikacie lewym przyciskiem myszy na napis CLICK. Jeżeli wasz wynik będzie szybszy niż 260 milisekund, możecie być zadowoleni.
6276
Rekord: 43840
Prowadzi: geta
[Wyniki]
Octagon Color Pong
Bardzo trudna odmiana Ponga, w której będziecie musieli wykazać się sporą podzielnością uwagi. Kolorowe kulki latają po planszy, a waszym zadaniem będzie zmieniać kolor ścianek, od których się odbijają, na taki, jak one. Wtedy otrzymacie punkty, natomiast, gdy kolory nie będą dopasowane, stracicie je. Sterowanie Z, X, C.
4048
Rekord: 3323
Prowadzi: grażyna1
[Wyniki]
Jumping Madness
Na pewno większość z was kojarzy grę pt. Icy Tower. Tutaj mamy zabawę wzorowaną na rozgrywce z tego właśnie tytułu. Sterujemy zielonym zwierzakiem i staramy się wskoczyć jak najwyżej, po znikających błyskawicznie kolorowych klockach. Po drodze zbieramy bonusy, który zwiększają naszą liczbę punktów. Sterowanie myszką.
7182
Rekord: 45359
Prowadzi: duszek
[Wyniki]
Boat on fire
Pływanie motorówką po wielkim morzu jest na pewno bardzo przyjemne, ale i... niebezpieczne. Szczególnie gdy w około znajduje się cała masa różnych pojazdów i elementów. W tej grze kierujecie motorówką, zbieracie oznaczone na mapie portrety i omijacie przeszkody. Zbierzcie jak najwięcej punktów przed upływem czasu. Sterowanie strzałkami.
7737
Rekord: 7090
Prowadzi: tomek_p21
[Wyniki]
Comin' Through
Efektownie wykonana gra, w której sterujecie dziwacznym kołem z działkiem, którego zadaniem jest zbieranie różnego rodzaju bonusów znajdujących się na planszy i przeskakiwanie na kolejne półki. Uważajcie, aby nie spaść w dół, bo to gwarantuje stratę życia. Sterujecie za pomocą A, W, S, D, zaś myszką strzelacie.
3340
Brak wyników dla tej gry
 

Strona 1 z 93

Wybierz inną kategorię